Home

Opuštěný Popsat Strait tanga šachové finále o majstra sveta kompenzovat Odklonění Saturovat

Viktor Korčnoj – Seznam.cz

Týdenní šachové monitoringy („Šachové čtení na víkend“) Červenec 2021

Šachové přednášky | NSS.cz

Celý svět je na šachovnici. Místo studené války přišly jen její ozvěny -  iDNES.cz
Celý svět je na šachovnici. Místo studené války přišly jen její ozvěny - iDNES.cz

Karpov mohol vyhrať aj nad Fischerom | SPORTNET

O titul majstra sveta v šachu si to rozdajú dvaja najlepší hráči súčasnosti  - SITA.sk
O titul majstra sveta v šachu si to rozdajú dvaja najlepší hráči súčasnosti - SITA.sk

Audiokniha Dámský gambit - Audioknihy ke stažení

Nor Carlsen obhájil titul mistra světa v šachu, ruský vyzyvatel neuspěl |  iSport.cz
Nor Carlsen obhájil titul mistra světa v šachu, ruský vyzyvatel neuspěl | iSport.cz

Magnus Carlsen obhájil titul majstra sveta v šachu | SPORTNET

I mistr světa chybuje, aneb jak Magnus Carlsen nevyhrál vyhranou partii -  Tata Steel 2022 - 4.kolo - YouTube
I mistr světa chybuje, aneb jak Magnus Carlsen nevyhrál vyhranou partii - Tata Steel 2022 - 4.kolo - YouTube

Trenčiansky šachista Kvetoslav Rákay vo finále majstrovstiev sveta! - SME |  MY Trenčín
Trenčiansky šachista Kvetoslav Rákay vo finále majstrovstiev sveta! - SME | MY Trenčín

Týdenní šachové monitoringy („Šachové čtení na víkend“) Leden 2022

Carlsenovo šachové impérium roste. Norský mistr světa vyhrál online turnaj,  který sám pořádal | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Carlsenovo šachové impérium roste. Norský mistr světa vyhrál online turnaj, který sám pořádal | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Magnus Carlsen - Aktuálne články | Športky.sk

Epická osmihodinová bitva ohromila celý šachový svět. Carlsen vyhrál na 136  tahů | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Epická osmihodinová bitva ohromila celý šachový svět. Carlsen vyhrál na 136 tahů | Ostatní sporty | Lidovky.cz